Productes
Bateria HV Stack 25kwh
video
Bateria HV Stack 25kwh

Bateria HV Stack 25kwh

Tipus de producte: bateria recarregable de fosfat de ferro de liti
Tensió nominal: 200V-512V
Capacitat nominal: 50 Ah
Mètode d'instal·lació: bateria HV Stack

Avantatges del producte

 

Compatibilitat perfecta

Totalment compatible amb la majoria de marques d'inversors del mercat, assegurant una integració perfecta en sistemes energètics nous o existents i eliminant problemes de desajust.

 

Disseny compacte, instal·lació ràpida

Amb només 690 x 195 mm, estalvia espai tant per a aplicacions residencials com comercials.

Amb una interfície de bateria plug-i-play i un disseny modular, es pot instal·lar de manera ràpida i senzilla sense ajustos complexos al-lloc.

 

product-1200-452

 

Protecció de seguretat fiable

Les mesures de seguretat a nivell de mòdul-, com ara un BMS (sistema de gestió de bateries) dedicat i interruptors automàtics, eviten riscos com ara la sobrecàrrega, el sobreescalfament i els curtcircuits.

 

Llarga vida útil

Admet fins a 6.000 cicles de càrrega i descàrrega i manté una llarga vida útil, redueix la necessitat de substitucions freqüents i redueix els-costos de manteniment a llarg termini.

 

Inversió flexible i escalabilitat

Amb les unitats modulars de 5,12 kWh, els usuaris poden triar la capacitat adequada en funció de les seves necessitats inicials sense una gran inversió inicial.

Escalable fins a 25 kWh, s'adapta fàcilment a les creixents necessitats energètiques.

 

product-1200-717

 

Especificació tècnica

 

MODEL

HVS2

HVS3

HVS4

HVS5

Característiques elèctriques

Tensió de velocitat (Vdc)

204.8

307.2

409.6

512

Combinació cel·lular (S1P)

32S1P*2S

32S1P*3S

32S1P*4S

32S1P*5S

Capacitat tarifaria (AH)

50

Emmagatzematge d'energia (KWH)

10.24

15.36

20.48

25.6

Cicle de vida

6000 cicles @80% DOD, 0,5C

Estàndard de càrrega/descàrrega

Tensió de càrrega (V)

224

336

448

560

Màx. corrent de càrrega (A)

50

Màx. corrent de descàrrega (A)

50

Tensió de tall{0}}descàrrega (VDC)

172.8

259.2

345.6

432

Tensió de tall{0}}de càrrega (VDC)

230.4

345.6

460.8

584

Medi ambient

Temperatura de càrrega

0 graus a 50 graus @ 60 ± 25% d'humitat relativa

Temperatura de descàrrega

-20 graus a 50'C @ 60±25% d'humitat relativa

Temperatura d'emmagatzematge

-20 graus a 50'C @ 60±25% d'humitat relativa

Mecànica

Classe IP

IP65

Sistema material

LiFePO4

Material de la caixa

Metall

Tipus de cas

Stand Stack

Mida del paquet L*W*H (mm)

630*185*955

630*185*1300

630*185*1650

630*185*2000

Mida del paquet L * W * H (mm)

740*295*400*3

740*295*400*4

740*295*400*5

740*295*400*6

Pes net (kg)

14+49*2

14+49*3

14+49*4

14+49*5

Pes brut (kg)

21+53*2

21+53*3

21+53*4

21+53*5

Comunicació

Protocol (opcional)

CANBus/RS485/RS232

Seguiment

Bluetooth/WLAN opcional

Certificats

Pack

UN38.3, MSDS

Cèl·lula

UN38.3, MSDS, IEC62619, CE, UL1973, UL2054

 

Solució personalitzable

product-750-560

Personalització de la capacitat i l'escala

 

Aquesta solució està dissenyada per satisfer les necessitats energètiques diverses, suportant configuracions flexibles d'unitats modulars de 5,12 kWh. Els usuaris poden començar amb una configuració petita (p. ex., 5,12 kWh per a ús residencial bàsic) i escalar gradualment fins a 25 kWh per satisfer les creixents necessitats energètiques-ja sigui per a una llar en expansió, instal·lacions comercials o aplicació industrial lleugera.

Escenari-Personalització específica

 

Adaptat per a diferents escenaris d'ús: per als usuaris residencials, aquesta solució optimitza la instal·lació d'estalvi d'espai-(aprofitant un disseny compacte de 690 *195 mm) i una integració perfecta amb els sistemes solars domèstics. Per als clients comercials, aquesta solució prioritza la durabilitat de cicles elevats (admet 6.000 cicles) i la compatibilitat amb diverses marques d'inversors per satisfer les necessitats d'emmagatzematge d'energia a gran-escala.

product-750-560
product-750-560

Integració de sistemes intel·ligents

 

La programació personalitzada de BMS (Battery Management System) s'adapta a l'ecosistema energètic existent de l'usuari. Es pot sincronitzar-a mida amb inversors solars, plataformes domèstiques intel·ligents o sistemes de gestió d'energia industrial per permetre el control de dades en-en temps real, el control remot i les estratègies de càrrega i descàrrega optimitzades en funció de patrons d'ús específics.

Personalització de la seguretat ambiental

 

S'adapta a les condicions ambientals regionals. Per a regions d'-alta temperatura, s'afegeix un mòdul de gestió tèrmica millorat; per a zones humides, s'inclouen un recobriment-resistent a la humitat i una carcassa segellada. Els interruptors modulars i el sistema de gestió de bateries (BMS) també estan calibrats segons els estàndards elèctrics locals, garantint el compliment i la seguretat en diversos climes.

product-750-560
product-750-560

Personalització del servei del cicle de vida

 

Ofereix assistència postvenda personalitzada, inclòs el manteniment programat (basat en la freqüència d'ús), les actualitzacions de mòduls a la-demanda (per a l'ampliació de la capacitat) i les opcions de garantia ampliada. Per a projectes a gran-escala, un equip tècnic professional ofereix-guia d'instal·lació al lloc i un seguiment del rendiment-a llarg termini per maximitzar la durada de la bateria.

Embalatge segur

 

 

La caixa de fusta dividida de la bateria Jingsun HV Stack està dissenyada específicament per a la seva estructura modular, que acomoda mòduls de bateria individuals alhora que equilibra la protecció de mòduls individuals amb la flexibilitat de lliurar diversos mòduls en un paquet combinat.

 

El material d'amortiment d'alta densitat-dins de la caixa, combinat amb la seva estructura de fusta robusta, protegeix eficaçment de les vibracions i l'impacte durant el transport, assegurant la seguretat dels components bàsics de la bateria. Etiquetat clarament amb el símbol de material perillós "PILA DE LITI" i la informació del producte, compleix estrictament les regulacions internacionals de transport de bateries de liti, garantint el compliment del transport transfronterer i una identificació còmoda de l'emmagatzematge.

 

product-1200-675

 

L'ús de fusta massissa reutilitzable o materials compostos redueix els consumibles i afavoreix la sostenibilitat. El disseny dividit permet el-"desmuntatge i instal·lació" al lloc, millorant l'eficiència de la instal·lació amb el disseny "plug-i-play" de la bateria. El disseny compacte també optimitza la utilització de l'espai d'emmagatzematge.

 

product-1200-1597

 

Preguntes freqüents

P: Quines marques d'inversor són compatibles amb la bateria de pila Jingsun HV?

R: És compatible amb la majoria de les principals marques d'inversors del mercat i es pot integrar perfectament en diversos sistemes d'emmagatzematge d'energia fotovoltaica.

P: És complex d'instal·lar aquesta bateria? Quant de temps triga a completar-se?

R: Compta amb un disseny modular-i-plug and play, que fa que la instal·lació sigui molt senzilla. Normalment, una sola persona pot instal·lar un sol mòdul (5,12 kWh) en 1-2 hores.

P: Quina és la vida útil de la bateria? Quina és la seva vida útil real?

R: Admet 6.000 cicles de càrrega i descàrrega. Basat en un cicle per dia, pot proporcionar un servei estable durant més de 15 anys.

P: Quines característiques de seguretat té la bateria?

R: Està equipat amb un BMS modular (sistema de gestió de bateries) i interruptors automàtics, que ofereix múltiples mecanismes de protecció per sobrecàrrega, sobre{0}}descàrrega, sobreescalfament i curtcircuits.

P: Com puc ampliar de 5,12 kWh a 25 kWh?

R: El disseny modular de 5,12 kWh permet l'expansió de fins a 25 kWh apilant mòduls idèntics. L'expansió és plug-i-play, i no requereix cap depuració complexa.

P: Quin manteniment es requereix durant l'ús diari?

R: No es requereix manteniment diari. Es requereixen inspeccions periòdiques (trimestrals) per comprovar si hi ha danys i assegurar-se que el cablejat és segur.

P: És adequat per a aplicacions residencials o comercials?

R: Es pot utilitzar tant en aplicacions residencials com comercials. Les aplicacions residencials poden satisfer les necessitats d'emmagatzematge d'energia domèstic, mentre que les aplicacions comercials també poden adaptar-se a l'expansió d'emmagatzematge d'energia per a petites i mitjanes empreses o indústries-.

P: Quina és la política de garantia?

R: Una garantia de 5 anys proporciona reparació gratuïta o substitució de peces a causa de problemes de qualitat del producte.

P: Quines són les dimensions i el pes de la bateria?

R: Un únic mòdul mesura 690 * 195 mm. El pes varia lleugerament segons la capacitat. El pes net d'un mòdul de 5,12 kWh és d'aproximadament 63 kg (vegeu les especificacions oficials per a més detalls).

P: Quina és l'eficiència de càrrega i descàrrega?

R: L'eficiència de càrrega i descàrrega és superior al 90% i la pèrdua de conversió d'energia és extremadament baixa, garantint l'economia del sistema d'emmagatzematge d'energia.

Etiquetes populars: bateria de pila hv 25kwh, fabricants, proveïdors, fàbrica de bateria de pila hv de la Xina 25kwh

Enviar la consulta