Posicionament del producte
JINGSUN JAM132D 815-850N és un mòdul fotovoltaic de doble vidre bifacial TOPCon tipus N de 210 mm d'hòstia 132 de tall de 815 W a 850 W.
Adoptant un vidre dual semi-revestit de 2,0 mm+2.0mm, admet una tensió de sistema de CC alta de 1500 V.
Equilibrant una alta generació d'energia, una resistència a la intempèrie superior i un baix cost de capital, és el mòdul fotovoltaic d'alta potència-òptim per a plantes fotovoltaiques a escala-de serveis públics i projectes de cobertes C&I.

Avantatges diferenciats bàsics
Ultra-alta potència i eficiència superior
La sortida màxima d'un mòdul assoleix els 850 W amb una eficiència màxima de fins a un 27,12%, una tolerància de potència de 0 ~ +5W només positiu, sense pèrdua d'energia negativa, proporcionant una generació d'energia més gran amb la mateixa petjada.
Coeficient de baixa temperatura per a una producció anual estable
Coeficient de temperatura Pmax només -0,350%/grau, molt menys degradació de potència a altes temperatures que els mòduls tradicionals de tipus P. La degradació anual de l'energia lineal és només del 0,45%, garantint uns ingressos d'energia estables durant 30 anys.
Disseny de barres colectores a la meitat-tall multi- amb protecció de reducció de pèrdues múltiple-
El disseny de tall de 132-cel·les (6×22) mitja-optimitza la pèrdua d'ombra, suprimeix els punts calents i millora la resistència a les microesquerdes, reduint dràsticament la pèrdua d'energia als llocs amb ombra d'arbres i edificis.

Doble vidre bifacial per obtenir una potència extra
L'estructura de vidre dual elimina el risc d'envelliment de la fulla posterior de plàstic convencional. El disseny bifacial ofereix fins a un 10% de potència addicional capturant la llum reflectida a terra, ideal per a prats, sorra i llocs-coberts de neu. La càrrega estàtica frontal de 5400Pa i la càrrega estàtica posterior de 2400Pa proporcionen una excel·lent resistència a la neu i al vent.
Sistema d'alta tensió de 1500 V per reduir el cost global de BOS
Compatible amb la tensió del sistema IEC 1500V DC, permetent més mòduls per cadena per reduir el consum de cables, bastidors i inversors, reduint de manera efectiva el CAPEX inicial de les plantes fotovoltaiques.

Paràmetres bàsics
|
Item |
Especificació |
|
Tipus de cèl·lula |
N-Escriviu TOPCon |
|
Mida i quantitat de l'hòstia |
210 mm, 132 mitja-cel·les tallades (disposició 6×22) |
|
Dimensió general |
2384 × 1303 × 33 mm |
|
Pes net |
38,5 kg ± 3% |
|
Configuració de vidre |
Vidre doble semi-revestit+2.0mm de 2,0 mm+2.0mm |
|
Caixa de connexió |
Classificació IP68, 3 díodes de bypass |
|
Connector |
Compatible amb MC4 |
Avantatges tècnics bàsics
N-Tecnologia de cèl·lules d'alta-eficiència de tipus TOPCon
Els mòduls fotovoltaics de tipus P-convencionals pateixen una forta caiguda de potència a alta temperatura ambient. Les nostres cel·les de tipus N-ofereixen un rendiment de temperatura excepcional:
Coeficient de temperatura d'Isc: +0.045%/grau
Coeficient de temperatura de Voc: -0,275%/ grau
Coeficient de temperatura de Pmax: -0,350%/ grau
Menys atenuació de potència a l'estiu calorós i a les regions tropicals, millor resposta a la llum-feble i una degradació induïda per la llum-a llarg termini-molt menor en comparació amb els mòduls de tipus P-.
Estructura optimitzada per la meitat-talla + múltiple-
132 -cel·les tallades mitjanes divideixen el flux de corrent per resoldre tres problemes principals de la indústria:
Pèrdua d'energia greu causada per ombreig parcial;
Riscos de hotspot que condueixen a l'esgotament del mòdul;
Micro-esquerdes generades durant el transport i la instal·lació.
Millora la tolerància a errors i redueix els costos de substitució i manteniment post{0}}operació.
Encapsulació de doble vidre bifacial totalment segellada
Els costats frontals i posteriors adopten un vidre recobert semi-trepat de 2 mm, eliminant completament l'envelliment i la fulla de plàstic permeable a l'aigua-:
Impermeable, resistent a la-humitat, resistent a la-esprai de sal i resistent als-UV, allarga considerablement la vida útil dels llocs costaners i salins-àlcalis;
La part posterior captura la llum reflectida a terra per a la generació d'energia bifacial, fins a un 10% de potència addicional;
No hi ha fallades groguenques ni de delaminació de la fulla posterior, apte per al funcionament a l'aire lliure durant més de 25 anys.

Compatibilitat amb sistemes d'alta tensió de 1500 V
Tensió màxima del sistema de fins a 1500 V (estàndard IEC), amb un fusible de sèrie màxim de 25 A.
El disseny d'alta tensió-escurça la longitud de la instal·lació del cable i redueix la quantitat de bastidors i caixes combinadores, reduint significativament el cost de BOS - una solució bàsica de reducció de costos-per a les plantes fotovoltaiques d'utilitats a gran-escala.
Caixa de connexions IP68 totalment segellada
Integrat-en 3 díodes de derivació per aïllar automàticament les cèl·lules ombrejades i evitar l'apagada completa del-mòdul. La qualificació d'impermeabilitat i pols IP68 garanteix un funcionament estable sota pluja intensa, tempesta de sorra i clima extrem.
Paràmetres elèctrics STC
Condició de prova: irradiància 1000 W/m², temperatura cel·lular 25 graus, AM1.5G
|
Model |
Pmàx (W) |
Voc(V) |
Vmp(V) |
Isc(A) |
Imp(A) |
Eficiència del mòdul |
|
JAM132D-815 |
815 |
52.77 |
45.82 |
19.10 |
17.79 |
24.62% |
|
JAM132D-820 |
820 |
52.82 |
45.92 |
19.17 |
17.86 |
24.97% |
|
JAM132D-825 |
825 |
52.92 |
45.99 |
19.21 |
17.94 |
25.37% |
|
JAM132D-830 |
830 |
53.01 |
46.09 |
19.27 |
18.01 |
25.77% |
|
JAM132D-835 |
835 |
53.09 |
46.21 |
19.32 |
18.07 |
26.02% |
|
JAM132D-840 |
840 |
53.16 |
46.30 |
19.38 |
18.14 |
26.42% |
|
JAM132D-845 |
845 |
53.22 |
46.43 |
19.44 |
18.20 |
26.77% |
|
JAM132D-850 |
850 |
53.30 |
46.53 |
19.51 |
18.27 |
27.12% |
Notes: Tolerància de potència 0~+5W; Tolerància de mesura STC: Pmax ±3%, Voc ±2%, Isc ±4%
Paràmetres elèctrics NOCT
Temperatura nominal de la cèl·lula de funcionament: 45 ± 2 graus
|
Model |
Pmàx (W) |
Voc(V) |
Vmp(V) |
Isc(A) |
Imp(A) |
|
JAM132D-815 |
818 |
52.44 |
45.82 |
21.18 |
17.86 |
|
JAM132D-820 |
823 |
52.54 |
45.92 |
21.23 |
17.98 |
|
JAM132D-825 |
828 |
52.64 |
45.99 |
21.28 |
18.00 |
|
JAM132D-830 |
833 |
52.74 |
46.09 |
21.33 |
18.07 |
|
JAM132D-835 |
838 |
52.84 |
46.21 |
21.37 |
18.13 |
|
JAM132D-840 |
843 |
52.94 |
46.30 |
21.42 |
18.21 |
|
JAM132D-845 |
848 |
53.04 |
48.43 |
21.47 |
18.26 |
|
JAM132D-850 |
853 |
53.14 |
48.53 |
21.52 |
18.33 |

Paràmetres ambientals i mecànics generals
Interval de temperatura de funcionament: -40 graus ~ +85 graus
NOCT: 45±2 graus
Tensió màxima del sistema: 1500 V (IEC)
Classificació màxima del fusible de la sèrie: 25A
Càrrega estàtica frontal: 5400Pa; Càrrega estàtica posterior: 2400 Pa
Guany màxim de potència bifacial: 10% (depèn de l'albedo terrestre)
Classe d'aplicació contra incendis: classe A
Especificacions mecàniques i de cables
Cable de sortida: 4 mm² (IEC) / 12AWG (UL); Longitud estàndard +400 mm / -200 mm, longitud personalitzable disponible
Connector: endoll i endoll compatibles MC4
Embalatge: 33 mòduls per palet; 594 mòduls per contenidor de 40'HC
Política de fiabilitat i garantia ampliada
Cobertura de doble garantia
15 anys de garantia completa del producte
Garantiu cap defecte de material, artesania i muntatge en un termini de 15 anys. Servei de reparació o substitució proporcionat per fallades no-artificials.
Garantia de potència lineal de 30 anys
Garantia d'energia-líder-a llarg termini del sector, degradació de potència lineal anual limitada a només un 0,45%, garantint una producció d'energia i ingressos estables per a les plantes fotovoltaiques durant 30 anys.
Resistència a la intempèrie multi-dimensional
Alta capacitat de càrrega mecànica: la càrrega frontal de neu de 5400 Pa s'adapta a regions d'alt-altitud i neu intensa; La càrrega del vent posterior de 2400 Pa suporta un fort vent.
Funcionament estable a -temperatura total: generació d'energia normal des de -40 graus de fred extrem fins a 85 graus de temperatura alta, compatible amb totes les zones climàtiques.
Risc anti-microcrack i punt d'accés baix: el disseny de la meitat-tall redueix el flux de corrent per evitar l'esgotament de la zona calenta i els riscos d'incendi.
Doble vidre resistent a la corrosió-: sense làmina posterior de plàstic, resistent a les zones costaneres, salines-àlcalis i industrials químiques amb una atmosfera altament corrosiva.
Disseny de seguretat elèctrica
Caixa de connexió impermeable IP68 amb díodes de bypass independents per aïllar automàticament les cèl·lules ombrejades. Totalment compatible amb els estàndards de seguretat IEC, classe d'incendis A per a un funcionament segur de la planta fotovoltaica.
Solucions completes d'aplicació d'-escenaris

Plantes fotovoltaiques terrestres a escala d'utilitat-
L'alta potència de 815-850 W redueix la quantitat de mòduls per capacitat de MW; L'alta tensió de 1500 V redueix el cost del cable, la pila i el bastidor. El doble vidre bifacial maximitza l'augment de potència en deserts, pastures i camps de neu, ideal per a grans projectes fotovoltaics de nivell GW-.
Fotovoltaica distribuïda al terrat comercial i industrial
El pes net de 38,5 kg s'adapta a teulades de formigó i metall. El rendiment lleuger superior del tipus N-feble-ofereix un rendiment de generació més alt per a les fàbriques amb ombra parcial d'edificis i arbres, perfecte per a sistemes fotovoltaics d'auto-consum C&I.


Projectes de corrosió costanera i salina-àlcali alta-
L'encapsulació de vidre dual elimina la delaminació de la fulla posterior i els punts dolorosos d'envelliment comuns als sistemes fotovoltaics costaners, resistint la boira salina i l'erosió de la humitat per allargar la vida útil de tota la planta.
Projectes especials a mida
Aplicable a projectes complementaris de BIPV, agrovoltaic i pesquer{0}}FV. L'estructura bifacial utilitza completament la llum reflectida de les terres de conreu i la superfície de l'aigua per augmentar els ingressos energètics.

Preguntes freqüents
P: Quina és la tolerància de potència dels mòduls?
R: Només tolerància positiva de 0~+5W, la potència de sortida de fàbrica mai inferior a la potència nominal sense pèrdua de desviació negativa.
P: Quanta potència addicional poden generar els mòduls bifacials?
R: Fins a un 10% de guany de potència en funció de l'albedo del sòl; millor rendiment a sorra, neu i sostres blancs.
P: Quina és la tensió màxima del sistema compatible?
R: 1500 V CC (estàndard IEC), solució òptima de baixa-cost-d'alta tensió per a plantes fotovoltaiques a gran-escala.
P: Què cobreix exactament la política de garantia?
R: 15 anys de garantia completa del producte més 30 anys de garantia de potència lineal, la degradació de l'energia anual limitada al 0,45%.
P: Es pot personalitzar la longitud del cable i l'aspecte del marc?
R: S'admeten colors de marc personalitzats i longituds de cable positives/negatives, contacteu amb l'equip de vendes per obtenir solucions personalitzades.
P: Quin rang de temperatura de funcionament és aplicable?
R: -40 graus a +85 graus, adequat per a totes les zones de clima tropical i fred domèstic i d'ultramar.

Etiquetes populars: Panell solar de 850w, fabricants de panells solars de 850w de la Xina, proveïdors, fàbrica



